Hledání
Hledat:
 
Registrace
Přihlásit se
Nová registrace
Zaslat registraci
Výhody registrace
Aktuálně
Nabídka
Kontakt
Aplikace iRadio
iRadio - ZDARMA
Poslechovost rádií
 

Počet rádií v on-line aktualizaci: 188

 

Onlineholiday.cz

shop.belaroma.cz - značkové oblečení a módní doplňky

www.belaroma.cz - dámské zakázkové krejčovství

www.yougames.cz - hraj online hry zdarma

Počítadlo přístupů

Aktuálně: 1 návštěvník

 
Nabídka - Internetové a intranetové apli ...

   

Internetové a intranetové aplikace
Tvorba online systému pro registrace žáků do kurzů + editace pro administrátora. Pro ukládání dat je použita databáze MS SQL Server. Web je umístěn na free hostingu: http://yamahakurzy.aspone.cz
Tvorba informačního systému a WWW prezentace pro Společenství vlastníků bytových jednotek ve Vraném nad Vltavou včetně grafického návrhu. Web obsahuje novinky, aktuální informace, dokumenty ke stažení, informace o platbách, atd. Celé stránky jsou kompletně administrovány z prostředí WWW prohlížeče. Pro ukládání dat je použita databáze MS SQL Server. Web je umístěn na free hostingu: http://svue.aspone.cz
Tvorba firemní WWW prezentace firmy CIT.CZ včetně grafického návrhu. Web obsahuje novinky, informace o produktech, reference, e-shop a je dvoujazyčný. Celé stránky jsou kompletně administrovány z prostředí WWW prohlížeče. Pro ukládání dat je použita databáze MS SQL Server.
Tvorba grafiky pro web www.sokolvranenadvltavou.cz.
Tvorba internetové prezentace pro společnost Zima-production s.r.o. Jedná se o hudební projekt s názvem ZIMA s hudbou a textem Pavla Vindušky. Portál obsahuje i administrační rozhraní pro kompletní správu. Aplikace spolupracuje s databází MS SQL server.
Tvorba internetového portálu pro SONS - Vyhledávání příbalových informací léčivých přípravků. Portál obsahuje i administrační rozhraní pro administrátory a operátory. Aplikace spolupracuje s databází MS SQL server a se systémem CIT Office od společnosti CIT.CZ.
Tvorba internetových stránek pro advokátní kancelář JUDr. Soňi Illner Pajerové včetně vzorů právních dokumentů a on-line právní poradny. Aplikace spolupracuje s databází MySQL.
Tvorba internetových stránek módní návrhářky Martiny Nevařilové včetně fotogalerií, formuláře pro zaslání e-mailu a aktualit. Aplikace spolupracuje s databází MySQL.
Tvorba elektronického obchodu (e-shopu) pro kolekci a doplňky módní návrhářky Martiny Nevařilové. Obchod obsahuje administrátorskou konzoli pomocí které se dá celý administrovat z WWW stránek včetně nahrání nových fotografií produktů. Pro ukládání dat je použita databáze MS SQL server.
Spolupráce na firemní WWW prezentaci firmy CIT.CZ. Prezentace obsahuje novinky, informace o produktech, automatické odesílání novinek na e-mail, reference, fultextové vyhledávání atd. Celé stránky jsou opět kompletně administrovány z prostředí WWW prohlížeče. Pro ukládání dat je použita databáze MS Access.
Spolupráce na tvorbě firemního e-shopu firmy CIT.CZ a na integraci do stávající firemní prezentace. E-shop je zaměřen na prodej softwarových produktů firmy CIT.CZ. Pro ukládání dat je použita databáze MS Access.
Spolupráce na portálu VOICEGATE. Portál umožňuje založení a administraci uživatele. Registrovanému uživateli umožňuje čtení e-mailů z jeho jakékoli e-mailové schránky po telefonu pomocí technologie TTS (text to speach). Pro ukládání dat a komunikaci s ostatními aplikacemi je použita databáze MS SQL server.
Tvorba intranetové aplikace WEBAdministrátor pro softwarový balík firmy CIT.CZ. Tato aplikace umožňuje kompletní správu uživatelů systému přes intranet a komunikuje s ostatními aplikacemi pomocí MS SQL serveru.

Nabídka - Grafické návrhy pro firemní WW ...

   

Grafické návrhy pro firemní WWW prezentace

Nabídka - Klientské a klient/server apli ...

   

Klientské a klient/server aplikace v C++
Tvorba programu Download administrátor pro firmu MP media s.r.o. Program je klient/server aplikace spolupracující s databází MS SQL server a umožňuje tvorbu MMS balíčků a jejich publikaci na WEB.
Program je klientská aplikace vytvořené pro firmu MP media s.r.o., která umožňuje automatické vytváření prezentačního na CD z dodaných materiálů a podkladů.
Program je klientská aplikace umožňující odesílání e-mailů přes MAPI s možností nastavení vlastní třídy zprávy. Program úzce spolupracuje s aplikací MS Exchange, která podle nastavené třídy zprávy zobrazí odpovídající formulář.
Klient/server aplikace vytvořená pro společnost CIT.CZ umožňující zobrazování přehrávání, zálohování a filtrování monitoringových hovorů. Aplikace spolupracuje s MS SQL serverem.
Spolupráce na klient/server aplikaci vytvořené pro společnost CIT.CZ. Aplikace provádí kompletní správu uživatelů a modulů balíku CIT Office společnosti CIT.CZ. Použitá databáze je MS SQL server.
Tvorba klient/server aplikace pro společnost CIT.CZ umožňující příjem, odesílání, přeposílání, zobrazení a tisk faxů. Klient spolupracuje s daty databáze MS SQL server.

Přihlášení
Jméno:
Heslo:
 
Registrovaní uživatelé

Počet registrovaných uživatelů: 65120

Krátké zprávy

23.10.2008
Program iRadio používá k dnešnímu dni již více než 53900 uživatelů.

27.4.2007
Přidán nový skin
M. Walker pro iRadio 1.4. Skin si můžete zdarma stáhnout v registrované sekci. Všechny skiny do iRadia si můžete také prohlédnout v sekci iRadio - ZDARMA.

25.4.2007
Internetová rádia poslouchá pomocí programu iRadio již přes 40000 uživatelů.

23.4.2007
iRadio 1.4 bylo podle ohlasů uživatelů testováno na Windows Vista Home Premium a funguje bez problémů.

22.4.2006
Přidán nový skin WinXp-Silver pro program iRadio 1.4. Skin vytvořil Robert Zeipl. Skin si můžete stáhnout v registrované sekci.

15.4.2006
Program iRadio používá k dnešnímu dni již více než 27300 uživatelů.

10.3.2006
Internetová rádia poslouchá pomocí programu iRadio již přes 25400 uživatelů.

5.10.2005
Program iRadio používá k dnešnímu dni již více než 13100 uživatelů.

30.3.2005
Internetová rádia poslouchá pomocí programu iRadio již přes 7000 uživatelů.

24.3.2005
Přidán nový skin Sea2 pro program iRadio 1.4. Skin vytvořil Josef Novák. Skin si můžete stáhnout v registrované sekci. 
Stránky jsou optimalizovány pro Microsoft Internet Explorer verze 4.01 a vyšší. Doporučené minimální rozlišení je 800x600 bodů.
Developed by Martin Rom for MR software. E-mail: , © 2003 - 2017 MR software
SuperGamesky.cz |  GammingZone.cz |  OnlineHoliday.cz |  shop.belaroma.cz |  belaroma.cz |  GamesTube.cz |  YouGames.cz |  YouGames.eu |  Hlidac-insolvence.cz