Hledání
Hledat:
 
Registrace
Přihlásit se
Nová registrace
Zaslat registraci
Výhody registrace
Aktuálně
Nabídka
Kontakt
Aplikace iRadio
iRadio - ZDARMA
Poslechovost rádií
 

Počet rádií v on-line aktualizaci: 188

 

Onlineholiday.cz

shop.belaroma.cz - značkové oblečení a módní doplňky

www.belaroma.cz - dámské zakázkové krejčovství

www.yougames.cz - hraj online hry zdarma

Počítadlo přístupů

Aktuálně: 1 návštěvník

 
Zasílání novinek e-mailem

Pokud nemáte čas nebo nechcete pravidelně sledovat aktuality a novinky na serveru www.mr-software.cz, připravili jsme pro Vás službu "Zasílání novinek e-mailem". Po aktivaci této služby Vám budou chodit aktuality, novinky a aktuální akce pohodlně do Vaší e-mailové schránky.
K aktivaci této služby stačí vyplnit pouze jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Po vyplnění formuláře stiskněte tlačítko "Odeslat". Vámi zadané údaje budou zpracovány a bude aktivována Váše e-mailová adresa. Od této chvíle Vám budou pravidelně chodit aktuality, novinky a aktuální akce firmy MR software.

Zasílání novinek e-mailem
Jméno:  
Příjmení:  
E-mail:  *
 
     
Položky označené * je nutno vyplnit. Poskytnuté informace budou použity pouze pro účely firmy MR software viz. popis níže. **

Automatické zasílání aktualit, novinek a aktuálních akcí firmy MR software budete moci kdykoli zrušit pomocí www odkazu umístěného na konci každého doručeného e-mailu.** Uživatel potvrzením registrace (stisknutím tlačítka "Odeslat") potvrzuje svůj souhlas s tím, aby provozovatel zpracoval údaje uvedené v tomto formuláři do svého informačního systému za účelem zpracování obchodního případu a k marketingovým účelům a tento informační systém provozoval na dobu neurčitou výhradně pro svoji potřebu a za účelem provozování svých obchodních aktivit, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.
Jakékoli použití údajů je vymezené rámcem a účelem provozování obchodních aktivit provozovatele, sledující zájem registrovaného zákazníka a zkvalitnění služeb provozovatele. Osoba, která vyplnila registrační formulář se stává registrovaným zákazníkem a má právo k přístupu k osobním údajům, jakož i další práva stanovená v §21 uvedeného zákona. Provozovatel ručí za bezpečnost údajů v informačním systému, ve smyslu uvedeného zákona. Provozovatel uvádí, že je sám výhradním zpracovatelem výše zmiňovaných údajů. Provozovatel považuje veškerá osobní data svých zákazníků za přísně důvěrná a zaručuje se, že neumožní jejich zneužití či předání třetí osobě.

Stránky jsou optimalizovány pro Microsoft Internet Explorer verze 4.01 a vyšší. Doporučené minimální rozlišení je 800x600 bodů.
Developed by Martin Rom for MR software. E-mail: , © 2003 - 2017 MR software
SuperGamesky.cz |  GammingZone.cz |  OnlineHoliday.cz |  shop.belaroma.cz |  belaroma.cz |  GamesTube.cz |  YouGames.cz |  YouGames.eu |  Hlidac-insolvence.cz